Keleivių dėmesiui

      Informacija apie prevencines COVID-19 ligos (koronavirusinės infekcijos) priemones

     Keleiviams, išskyrus vaikus iki 6 metų amžiaus,  viešajame transporte privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių (veido kaukių, respiratorių ir kitų priemonių) leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių (veido kaukių, respiratorių ir kitų priemonių) dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei.

Vairuotojas gali atsisakyti vežti keleivius, kurie nedėvi kaukių.

   Važiuojant priemiestinio reguliaraus susisiekimo keleivinio transporto maršrute gali būti užimtos tik sėdimos vietos ne mažesniu kaip vieno metro atstumu, o miesto transporte leidžiama užimti sėdimas ir stovimas vietas, jei tarp asmenų užtikrinamas ne mažesnis kaip vieno metro atstumas.

Dezinfekuoti rankas.

       Laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę).

      Rekomendacija nesilankyti viešose vietose, jei pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai, informacija, kad pasireiškus ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų susirgimų požymiams (karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas), rekomenduojama konsultuotis Karštąja koronaviruso linija tel. 1808 arba susisiekti su savo šeimos gydytoju konsultacijai.

               Uždaroji akcinė bendrovė „Pasvalio autobusų parkas“ visais nustatytais keleivių vežimo vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais nuo 2021 m. liepos 1 d. keleivius veža mokamai.